Izsargājies no grūtniecības

Ikvienai sievietei katrā ciklā ir tikai 6 auglīgās dienas – kādēļ būtu jāuztraucas par kontracepciju katru dienu?

Kamēr vēl neesi gatava bērniņa ieņemšanai, ir svarīgi izsargāties no grūtniecības līdz laikam, kad tai būs pienācis īstais laiks. Tirgū tiek piedāvāta vesela virkne kontracepcijas līdzekļu, taču tie nav piemēroti gluži jebkurai sievietei. Daudzas no mums dažādu iemeslu dēļ nevar izmantot parastās pretapaugļošanās tabletes vai ierīces, kas nopērkamas aptiekā. Citas vienkārši dod priekšroku dabīgākai ģimenes plānošanas metodei. Šādos gadījumos „Daysy” ir lielisks risinājums, lai izsargātos.

„Daysy” ļauj daudz vieglāk plānot auglīgās un neauglīgās dienas nekā citi dabiskie grūtniecības plānošanas paņēmieni. Lai izsargātos no grūtniecības ar auglīgo dienu noteicēju „Daysy”, pietiek tikai katru rītu pēc pamošanās izmērīt ķermeņa bazālo temperatūru un ievadīt savus menstruālos datus. „Daysy” parādīs, vai konkrētajā datumā ir Tava auglīgā diena, vai nē. Šādi Tu varēsi ieplānot ģimenes pieaugumu, kad pati būsi tam gatava, vai izmantot bezhormonu kontracepcijas metodi, kad tas patiešām būs vajadzīgs.

Ar „Daysy” vienkāršo krāsu kodu sistēmu Tu vienmēr vari izsargāties no grūtniecības uzticamā un nekaitīgā veidā.

Ja „Daysy” parāda zaļo gaismas signālu, tas nozīmē, ka šī nav Tava auglīgā diena un Tu vari bez jebkādām rūpēm izbaudīt burvīgus mirkļus kopā ar savu partneri.
Ja parādās sarkanais gaismas signāls, tad šajā datumā ir Tava auglīgā diena un obligāti jālieto prezervatīvs, vaginālā diafragma, kontracepcijas sūklis vai cits pretapaugļošanās līdzeklis.
Dzeltenais gaismas signāls norāda uz cikla svārstībām vai izziņas posmu, kurā „Daysy” vēl iepazīst Tavu ciklu. Lai izvairītos no nevēlamas grūtniecības, „dzeltenajās” dienās jārīkojas tāpat kā „sarkanajās” – katram gadījumam jālieto papildu izsargāšanās līdzeklis.

rasedusest hoidumine äpiga

„Daysy” ļauj Tev būt tieši tādai, kāda Tu esi – unikālai un perfektai!

„Daysy” ir tikpat droša kā daudzas hormonālās metodes, taču neizraisa nevēlamas blaknes. Turklāt „Daysy” nekādā veidā neietekmē un nemaina Tavu ciklu.

Brīdinājums: mākslīgie hormoni ne tikai rada izmaiņas Tavā ciklā, bet ietekmē arī Tavu libido. Ja pēc atgriešanās pie dabīgajām metodēm Tu pēkšņi sāksi just agrāk nenovērotu vēlēšanos pēc tuvības ar savu partneri, tā ir normāla parādība, un šī ir vienīgā blakusparādība, kas var izpausties, lietojot „Daysy”.